HAKKIMIZDA

Ajans Gaye Sökmen Hakkında

Ajans Türkiye de ,özellikle genç yaştaki kişilerde bulunan yetenekleri keşfederek onların alanlarında kendilerini geliştirmeleri için gerekli alt yapıyı sağlayan, eğitim ve motivasyon programı hazırlayan, yetenek yönetimlerini ve kariyerlerini planlayan ilk ve tek şirkettir.

Kadrosundaki oyuncuların, ajansın deneyimli ekibi aracılığıyla sinema filmi, dizi film, televizyon filmi, reklam kampanyaları, reklam filmleri, tanıtım, sunuculuk alanlarında doğru zamanda doğru firmalarla çalışmalarını sağlar ve mesleki kariyerleri süresince gerek hukuki gerekse finansal alanda yönlendirir, bilgilendirir ve uzman kadrolarla takibini sağlar . Şirketin diğer kurucu ortağı olan Sait Sökmen sayesinde bir çok defile, dans gösterisi, tanıtım ve benzer organizasyonlarda koreografi, sahne ve sanat yönetimi hizmetleri verir. Bu çalışmalar ajansın güçlü kadrosu ve işbirlikleri ile tüm organizasyonun uygulanmasını da kapsar.

Ajansın PR departmanı tüm bu organizasyonlara verdiği basın danışmanlığı hizmeti yanı sıra, ajans kadrosundaki tüm oyunculara medya ilişkileri yönetimi, stratejik iletişim danışmanlığı ve itibar yönetimi hizmeti verir.

Misyonumuz

Gaye Sökmen Ajans olarak misyonumuz her zaman oyunculuk mesleğini ülkemizde belli bir kaliteye getirmek olmuştur. Her sektörde olduğu gibi bizim sektörümüzde de çok önemli olan eğitim, A’dan Z’ye tüm kadromuzda önem verdiğimiz bir unsurdur.

Hedefimiz

Sektörde yenilikler yaratarak öncü olmaya devam etmek, kalite ve eğitimden ödün vermeden her gün daha ileriye gidebilmektir.

Gaye Sökmen